PLACENÍ ZA OBJEDNÁVKY:

Hotově můžete platit při osobním vyzvednutí v Jihlavě nebo v Kamenici nebo pokud zvolíte náš rozvoz.

Na dobírku posíláme přes kurýrní službu Messenger. V součinnosti s kurýrní službou Vás prosíme o minimalizaci této platební metody, omezíte tím zdravotní riziko pro kurýry. Děkujeme! Příplatek za odeslání objednávky na dobírku je 36,- Kč.

Kartou můžete platit hned při objednávce u nás na eshopu. Používáme osvědčené řešení GoPay. Na našich výdejních místech při převzetí to bohužel nejde. Kartou můžete zaplatit i kurýrovi služby Messenger, v tomto případě ale platíte poplatek za dobírku 36,- Kč.

Převodem z Vašeho na náš účet - nabízíme několik možností od rychlého online převodu až po platbu přes QR kód z Vašeho bankovnictví.

Metodu, která Vám vyhovuje si zvolíte na konci objednávácí procesu. 

DOPRAVA A VYZVEDÁVÁNÍ OBJEDNÁVEK:

Příprava Vaší objednávky trvá 1-2dny! 

Osobní vyzvednutí můžete využít buď přímo v pivovaru v Kamenici - adresa Kamenice 299. Vyzvednutí je možné pouze v pracovních dnech (mezi 8 a 16hod). Dámě Vám vědět mailem, jakmile bude vše připraveno.

Osobní vyzvednutí v kavárně Salotto a vinárně Vinové v Jihlavě - adresa Bezručova 7, před dveřmi můžete zastavit autem. Aktuální informace o otevírací době najdete na FB kavárny/vinárny zde. Dáme Vám vědět, jakmile na Vás bude objednávka čekat.

Rozvoz po Žďáru nad Sázavou můžete využít zdarma, pokud si objednáte alespoň za 450 Kč. Vaši objednávku Vám doručíme po městě v odpoledních hodinách po telefonické domluvě. Pokud jste z nejbližšího okolí Žďáru a nebo bydlíte na cestě z našeho pivovaru do Žďáru, můžeme u Vás zastavit také - pro jistotu se na možnostech domluvte na telefonu 606184138 (Petr). 

Doprava kurýrní službou Messenger kamkoli v ČR. Po Česku je cena dopravy 120 Kč. Při objednávce nad 900 Kč za dopravu neplatíte nic! Dobírka je za příplatek 36 Kč. V den doručení Vám přijde sms s přibližným časem a kontaktem na kurýra. 

Náš rozvoz probíhá v rámci našich pravidelných cest - ve čtvrtek Praha, Hradec Králové a vše po cestě a v pátek Jihlava a nejbližší okolí. Při objednávce alespoň 20ks lahví a nebo více než 20l sudového piva za něj neplatíte nic, jinak stojí 150 Kč. Pokud si objednáváte vratný 10L soudek, je v ceně i vyzvednutí prázdného sudu v následujícím týdnu nebo jindy po dohodě. 

OPRAVDU ČERSTVÉ PIVO

Objednáním piv přímo u nás máte jistotu, že Vám domů dorazí opravdu čerstvě nalahvované pivo. A sami víte, že u řemeslných piv je skladování opravdu důležité. 

ŠETRNÁ DOPRAVA

Pro přepravu objednávek využíváme kurýry společnosti Messenger, kteří mají s dopravou skleněných zásilek bohaté zkušenosti. Nemusíte se vůbec bát rozbitých lahví. A nebo můžete využít náš rozvoz po nejbližším okolí. 

LIMITOVANÉ EDICE

Některá naše piva koupíte jen na našem eshopu. Pivem se bavíme a co chvíli u nás vznikne nějaká limitka, která se většinou nedostane dál než mezi naše příznivce v nejbližším okolí. A nebo sem!