MadCat v sudu! 

Vyber si ideální velikost - menší sudy máme o objemu 10 litrů. Ty větší jsou pak 30 a 50 litrů. Na všechny je záloha 1.500,- Kč a naražeč používáme bajonet. 

Objednávky KEGů přijímáme pořád a na výdejní místa je rozvážíme ve čtvrtek, abyste měli pivko na víkend. Jestli chceš mít jistotu, pošli objednávku do středy do oběda. Na některých výdejních místech mají malé soudky i skladem, takže si pro ně můžeš přijít i bez předchozí objednávky. 

Na výdejní místo si můžeš objednat doručení KEGů bez jakékoliv přirážky. Platíš jen za pivo a případnou zálohu za sud. Platba probíhá až při vyzvednutí většinou v hotovosti (záleží na konkrétním místě).

KEG 10l lze také objednat s rozvozem kurýrní službou messenger. 

Naše výdejní místa

Jihlava - kavárna a pražírna Salotto 

Polná - Restaurace pivovar Polná

Třebíč - pivotéka Hořký svět

Havlíčkův Brod - Železářství Revos

Větrný Jeníkov - Potraviny Váchovi

Náměšť nad Oslavou - Náměšťská pivnice

Telč - Svatoanenská 167

Nové Domky - HZ-moto-Motoshop

Vídeň - Vídeň 160

a nově Velké Meziříčí - Kantýna u HADa

OPRAVDU ČERSTVÉ PIVO

Objednáním piv přímo u nás máte jistotu, že Vám domů dorazí opravdu čerstvě nalahvované pivo. A sami víte, že u řemeslných piv je skladování opravdu důležité. 

ŠETRNÁ DOPRAVA

Pro přepravu objednávek využíváme kurýry společnosti Messenger, kteří mají s dopravou skleněných zásilek bohaté zkušenosti. Nemusíte se vůbec bát rozbitých lahví. A nebo můžete využít náš rozvoz po nejbližším okolí. 

LIMITOVANÉ EDICE

Některá naše piva koupíte jen na našem eshopu. Pivem se bavíme a co chvíli u nás vznikne nějaká limitka, která se většinou nedostane dál než mezi naše příznivce v nejbližším okolí. A nebo sem!