Sin Kitty alias hříšné koťátko také v 5l party soudku!

Skvěle pitelné pivo s výraznými tóny vína, které je doladěné ibiškem, coby třešničkou na dortu.

O vinný mošt se postaraly naše MadCat´s, které celé odpoledne šlapaly hrozny tak, aby z odrůdy Hibernal dostaly to nejlepší. Holky se fakt zapotily a sládek se blýskl skvělým pivním základem, takže na Vás čeká opravdu hříšná kombinace!

  

***

MadCat sudy v ideální velikosti na Váš večírek nebo jen tak na dobré popití!

V tuhle chvíli máme dvě varianty:

Zálohované soudky o objemu 10l (záloha 1.500,-), které se narážejí běžným naražečem typu bajonet a k chlazení využijete běžné pivní chlazení. 

Dále párty soudky o objemu 5l, na které není potřeba žádný naražeč ani chlazení. 

Soudky rozvážíme zdarma při objednávce větší než 20l našimi pravidelnými rozvozy zdarma, při menší objednávce je cena 150 Kč.

Můžete také zdarma využít našich odběrných míst. 

OPRAVDU ČERSTVÉ PIVO

Objednáním piv přímo u nás máte jistotu, že Vám domů dorazí opravdu čerstvě nalahvované pivo. A sami víte, že u řemeslných piv je skladování opravdu důležité. 

ŠETRNÁ DOPRAVA

Pro přepravu objednávek využíváme kurýry společnosti Messenger, kteří mají s dopravou skleněných zásilek bohaté zkušenosti. Nemusíte se vůbec bát rozbitých lahví. A nebo můžete využít náš rozvoz po nejbližším okolí. 

LIMITOVANÉ EDICE

Některá naše piva koupíte jen na našem eshopu. Pivem se bavíme a co chvíli u nás vznikne nějaká limitka, která se většinou nedostane dál než mezi naše příznivce v nejbližším okolí. A nebo sem!