DOPRAVA A VYZVEDÁVÁNÍ OBJEDNÁVEK:

Objednávky expedujeme ve dnech úterý - čtvrtek. Objednávky přijaté do čtvrtka do 12 hodin předáme kurýrní službě ještě ve čtvrtek a v pátek bude objednané pivo u tebe. Pro objednávky s osobním odběrem v Kamenici a v Jihlavě platí to stejné - objednávky přijaté do čtvrtka do 12 hodin připravíme k vyzvednutí na pátek. 

Osobní vyzvednutí můžeš využít přímo v pivovaru v Kamenici - adresa Kamenice 299. Vyzvednutí je možné pouze v pracovních dnech (mezi 8 a 16hod). Dámě ti vědět mailem, jakmile bude vše připraveno.

Osobní vyzvednutí je možné i v kavárně Salotto a vinárně Vinové v Jihlavě - adresa Bezručova 7, před dveřmi můžeš pohodlně na chvíli zastavit autem. Aktuální informace o otevírací době najdeš na FB kavárny/vinárny zde. Hned jak bude objednávka připravená k vzyvednutí, dáme ti vědět. 

Doprava kurýrní službou Messenger kamkoli v ČR vyjde na 130 Kč. Při objednávce nad 999 Kč za dopravu neplatíš nic! Dobírka je za příplatek 36 Kč. V den doručení ti přijde sms s přibližným časem a kontaktem na kurýra. 

Náš rozvoz probíhá v rámci našich pravidelných cest - ve čtvrtek jezdíme po Praze a v pátek po Jihlavě a nejbližším okolí. Při objednávce alespoň 20ks lahví a nebo více než 20l sudového piva za něj nezaplatíš nic, jinak stojí 150 Kč. Pokud si objednáváš vratný 10L soudek, je v ceně i vyzvednutí prázdného sudu v následujícím týdnu nebo jindy po dohodě. 

PLACENÍ ZA OBJEDNÁVKY:

Hotově můžeš platit při osobním vyzvednutí v Jihlavě nebo v Kamenici nebo pokud zvolíš náš rozvoz.

Na dobírku posíláme přes kurýrní službu Messenger. V součinnosti s kurýrní službou prosíme o minimalizaci této platební metody, omezíme tím zdravotní riziko pro kurýry. Děkujeme! Příplatek za odeslání objednávky na dobírku je 36,- Kč.

Kartou můžeš platit hned při objednávce u nás na eshopu. Používáme osvědčené řešení GoPay. Na našich výdejních místech při převzetí to bohužel nejde. Kartou můžeš zaplatit i kurýrovi služby Messenger, v tomto případě ale pořád platí poplatek za dobírku 36,- Kč.

Převodem z tvého na náš účet - nabízíme několik možností od rychlého online převodu až po platbu přes QR kód z internetového bankovnictví.

Metodu, která ti vyhovuje, si zvolíš na konci objednávácí procesu. 

MALÉ ODMĚNY ZA TVÉ OBJEDNÁVKY:

Každá objednávka nad tři stovky znamená připsání věrnostních bodů do tvého kočičího profilu. Body se přípíší po úspěšném vyřízení objednávky a můžeš je využít po dobu příštích 365 dní. 

OPRAVDU ČERSTVÉ PIVO

Objednáním piv přímo u nás máte jistotu, že Vám domů dorazí opravdu čerstvě nalahvované pivo. A sami víte, že u řemeslných piv je skladování opravdu důležité. 

ŠETRNÁ DOPRAVA

Pro přepravu objednávek využíváme kurýry společnosti Messenger, kteří mají s dopravou skleněných zásilek bohaté zkušenosti. Nemusíte se vůbec bát rozbitých lahví. A nebo můžete využít náš rozvoz po nejbližším okolí. 

LIMITOVANÉ EDICE

Některá naše piva koupíte jen na našem eshopu. Pivem se bavíme a co chvíli u nás vznikne nějaká limitka, která se většinou nedostane dál než mezi naše příznivce v nejbližším okolí. A nebo sem!