Vše o nákupu

DOPRAVA A VYZVEDÁVÁNÍ OBJEDNÁVEK:

Objednávky expedujeme ve dnech úterý - čtvrtek. Objednávky přijaté do čtvrtka do 12 hodin předáme kurýrní službě ještě ve čtvrtek a v pátek bude objednané pivo u tebe. Pro objednávky s osobním odběrem v Kamenici a v Jihlavě platí to stejné - objednávky přijaté do čtvrtka do 12 hodin připravíme k vyzvednutí na pátek. 

Osobní vyzvednutí můžeš využít přímo v pivovaru v Kamenici - adresa Kamenice 299. Vyzvednutí je možné pouze v pracovních dnech (mezi 8 a 16hod). Dámě ti vědět mailem, jakmile bude vše připraveno.

Osobní vyzvednutí je možné i v kavárně Salotto a vinárně Vinové v Jihlavě - adresa Bezručova 7, před dveřmi můžeš pohodlně na chvíli zastavit autem. Aktuální informace o otevírací době najdeš na FB kavárny/vinárny zde. Hned jak bude objednávka připravená k vzyvednutí, dáme ti vědět. 

Doprava kurýrní službou Messenger kamkoli v ČR vyjde na 160 Kč. Při objednávce nad 1500 Kč za dopravu neplatíš nic! Dobírka je za příplatek 36 Kč. V den doručení ti přijde sms s přibližným časem a kontaktem na kurýra. 

PLACENÍ ZA OBJEDNÁVKY:

Hotově můžeš platit při osobním vyzvednutí v Jihlavě nebo v Kamenici nebo pokud zvolíš náš rozvoz.

Na dobírku posíláme přes kurýrní službu Messenger. V součinnosti s kurýrní službou prosíme o minimalizaci této platební metody, omezíme tím zdravotní riziko pro kurýry. Děkujeme! Příplatek za odeslání objednávky na dobírku je 36,- Kč.

Kartou můžeš platit hned při objednávce u nás na eshopu. Používáme osvědčené řešení GoPay. Na našich výdejních místech při převzetí to bohužel nejde. Kartou můžeš zaplatit i kurýrovi služby Messenger, v tomto případě ale pořád platí poplatek za dobírku 36,- Kč.

Převodem z tvého na náš účet - nabízíme několik možností od rychlého online převodu až po platbu přes QR kód z internetového bankovnictví.

Metodu, která ti vyhovuje, si zvolíš na konci objednávácího procesu. 

MALÉ ODMĚNY ZA TVÉ OBJEDNÁVKY:

Každá objednávka nad tři stovky znamená připsání věrnostních bodů do tvého kočičího profilu. Body se přípíší po úspěšném vyřízení objednávky a můžeš je využít po dobu příštích 365 dní.