MadCat v sudu! 

MadCat pivko si už nějakou dobu můžeš koupit domů v sudu o objemu 10 litrů. Je to praktický a skladný balení, velikost ideální i na menší večírek nebo na poklidný popíjení. Co si budem povídat, v týhle divný době je to bestseller. Na letošní rok jsme nakoupili další soudky a rozšiřujeme distribuci. Už pro pivo nemusíš jen do Kamenice nebo do Jihlavy, ale můžeš si ho vyzvednout na našich spřátelených výdejních místech. Jejich počet se postupně rozšiřuje a pokud ještě někde blízko tebe není a máš tip, kde by mohlo být, napiš nám. A za dobrej tip dostaneš dobrý pivko! 

Vyber si ideální velikost - menší sudy máme o objemu 10 a 20 litrů. Ty větší jsou pak 30 a 50 litrů. Na všechny je záloha 1.500,- Kč a naražeč používáme bajonet. 

Objednávky KEGů přijímáme pořád, na výdejní místa je rozvážíme ve čtvrtek, abyste měli pivko na víkend. Jestli chceš mít jistotu, pošli objednávku do středy do oběda. Na některých výdejních místech mají malé soudky i skladem, takže si pro ně můžeš přijít i bez předchozí objednávky. 

Na výdejní místo si můžeš objednat doručení KEGů bez jakékoliv přirážky. Platíš jen za pivo a případnou zálohu za sud. Platba probíhá až při vyzvednutí většinou v hotovosti (záleží na konkrétním místě).

KEGy lze také objednat do našeho čtvrtečního pražského rozvozu. Ve čtvrtek ti je zavezeme až na tvoji pražskou adresu zdarma - stačí objednat alespoň 20 litrů. 

Naše výdejní místa

Jihlava - kavárna a pražírna Salotto 

Polná - Restaurace pivovar Polná

Třebíč - pivotéka Hořký svět

Havlíčkův Brod - Železářství Revos

Větrný Jeníkov - Potraviny Váchovi

Náměšť nad Oslavou - Náměšťská pivnice

Telč - Svatoanenská 167

Nové Domky - HZ-moto-Motoshop

Vídeň - Vídeň 160

a nově Velké Meziříčí - Kantýna u HADa

OPRAVDU ČERSTVÉ PIVO

Objednáním piv přímo u nás máte jistotu, že Vám domů dorazí opravdu čerstvě nalahvované pivo. A sami víte, že u řemeslných piv je skladování opravdu důležité. 

ŠETRNÁ DOPRAVA

Pro přepravu objednávek využíváme kurýry společnosti Messenger, kteří mají s dopravou skleněných zásilek bohaté zkušenosti. Nemusíte se vůbec bát rozbitých lahví. A nebo můžete využít náš rozvoz po nejbližším okolí. 

LIMITOVANÉ EDICE

Některá naše piva koupíte jen na našem eshopu. Pivem se bavíme a co chvíli u nás vznikne nějaká limitka, která se většinou nedostane dál než mezi naše příznivce v nejbližším okolí. A nebo sem!